Free Dušan

Odkazy na články atd.

Soud v Brně potvrdil tříleté vězení Dvořákovi za pěstování konopí

6. únor 2020
Brno - Krajský soud v Brně dnes potvrdil tříleté vězení pro osmapadesátiletého Dušana Dvořáka za pěstování konopí v Ospělově na Prostějovsku. Zamítl jeho odvolání. Dvořák byl v minulosti trestaný za stejnou činnost už několikrát. Hájil se tím, že chce jen pomáhat nemocným lidem.
Odkaz

Video a audio záznam od soudu.

Záverečná řeč Dušana Dvořáka.


audio zdroj greatvaluesystems.com/dusan-dvorak-nahravky-ze-soudu/

Audio:Třemi lety vězení potrestal soud propagátora léčebného konopí za opakované pěstování rostlin

4. prosince 2019
Tři roky vězení. Tento trest vyměřil v úterý prostějovský okresní soud známému propagátorovi léčebného konopí Dušanu Dvořákovi. Za opakované pěstování rostlin s vyšším podílem účinných látek, než povoluje zákon, mu hrozilo až 10 let za mřížemi. Rozsudek není pravomocný, obžalovaný se proti němu na místě odvolal.
Odkaz

Video:Trest za pěstování konopí

3. prosince 2019
3 roky nepodmíněně vyměřil Okresní soud v Prostějově Dušanovi Dvořákovi, pěstiteli léčebného konopí. Ten byl už v minulosti za jeho velké množství a následné zpracovávání trestán. Obviněný s rozsudkem nesouhlasí a hodlá podat odvolání. K soudu jej přišli podpořit jeho stoupenci.
Odkaz

Tři roky natvrdo pro pěstitele konopí Dvořáka

3. prosince 2019
Na tři roky do vězení s ostrahou poslal Okresní soud v Prostějově známého pěstitele konopí, sedmapadesátiletého Dušana Dvořáka. Uznal ho vinným ze zločinu nedovolená výroba a nakládání s omamnými a psychotropními látkami. Soud také zamítl jeho žádost o propuštění z vazby. Verdikt není pravomocný, Dvořákova obhájkyně Zuzana Kožnárková avizovala, že se proti rozsudku odvolá.
Odkaz

Propagátor léčby konopím Dvořák dostal za opakované pěstování tři roky

3. prosince 2019
Tříletým vězením potrestal prostějovský okresní soud propagátora léčby konopím Dušana Dvořáka za to, že loni znovu a už poněkolikáté tyto rostliny pěstoval. Už dříve tento muž dostal podmínku za stejný čin.
Odkaz

Dcera Dušana nám poskytla rozhovor před vazební věznicí ve které je Dušan Dvořák.

1. prosince 2019

Dcera Dušana nám poskytla rozhovor před vazební věznicí v Olomouci ve které Dušan Dvořák právě čeká na rozsudek u okresního soudu v Prostějově, který se vykoná dne 3.12. ve 13:00. jak získat či nezískat povolení k pěstování léčebného konopí nám prozradí Hana Gabrielová.

Zveřejnil(a) Konopí dne Neděle 1. prosince 2019

Dušana Dvořáka zatkli i se sbaleným batohem, namířeno měl do Ameriky!

21. listopadu 2019
Tak už ho mají! Známý „velekněz“ konopné sekty Dušan Dvořák byl ve středu 6. listopadu zatčen v Praze. Policisté jej objevili i s batohem, v němž měl veškeré své osobní věci. V kapse měl v tu chvíli mimo jiné i platné vízum do USA! Místo cesty za „velkou louži“ ale Dvořáka čeká hlavní líčení u prostějovského soudu, které je naplánováno na úterý 3. prosince. Čas do něj prožije ve vazební cele.
Odkaz

Pěstitel léčebného konopí Dvořák je ve vazbě, mířil do USA žádat o azyl

15. listopadu 2019
Jeden z nejznámějších tuzemských propagátorů léčebného konopí Dušan Dvořák z Prostějovska skončil ve vazbě, neboť se vyhýbal soudu za nedovolené pěstování těchto rostlin. Navíc měl zřejmě namířeno do Spojených států, kde získal vízum a chtěl tam žádat o politický azyl.
Odkaz

Zase nepřišel! Na Dvořáka byl vydán zatykač!

22. září 2019
Tak už se dočká! „Velekněz“ konopné sekty má po dlouhých letech porušování zákonů namířeno do vězení. Navzdory důrazné výzvě soudu se ani napodruhé nedostavil k hlavnímu líčení. To se mělo konat v úterý 17. září. Soud proto rozhodl, že na Dušana Dvořáka vydá zatykač. Tak tak po svém zatčení zřejmě skončí ve vazbě.
Odkaz

Policie i letos sklízela v Ospělově, Dvořák zatím na svobodě

28. srpna 2019
V pondělí proběhla další policejní sklizeň konopí v Ospělově na farmě Dušana Dvořáka. Pěstitel, který je za úrodu z minulých let v podmínce, zatím zůstává na svobodě. Loni přitom skončil v cele předběžného zadržení.
Odkaz

Dušan
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat